časté otázky

Batériu nabíjate pohodlne doma, počas nákupu či v práci, rovno z elektrickej siete 230V. Pomocou priloženého nabíjacieho kábla. V meste, či počas nákupu môžete použiť aj sieť rýchlonabíjacích staníc. Mapu staníc nájdete tu – nabky.sk

Dojazd na jedno nabitie je minimálne 140 km. Jazdou v meste či v pomalej premávke sa dojazd zvyšuje až na 160km, vďaka rekuperácii – dobíjaní batérie energiou pri brzdení.

Z regulérnej elektrickej zásuvky 230 V trvá dobitie 7 hodín. Pri nabíjaní zo silnejšej prípojky (32A/400V) sa čas skráti na 3,5-4 h. Pri bežnom používaní trvá dobitie na verejných nabíjačkách z 40% na 80% iba 40 minút. Kým si dáte kávu, alebo spravíte nákup, auto sa dobije na ďalších 50km jazdy.

Autá pochádzajú z operatívneho leasingu od renomovaných leasingových spoločností z Kalifornie v USA. Všetky vozidlá boli pravidelne servisované v značkových servisoch v predpísaných intervaloch. Autá jazdili po kvalitných cestách. Vďaka celoročnému teplému podnebiu v Kalifornii, neboli vozidlá vystavené zimnému počasiu ani chemickým posypom. Zaručujeme jasný pôvod vozidiel.

V USA Fiat poskytuje 4 ročnú (alebo 80.000 KM) záruku na celé vozidlo a 8 rokov (alebo 160.000 KM) na batériu. Poskytnutá doba záruky svedčí o vysokej kvalite použitých komponentov. Túto záruku je možné uplatniť len na území USA.

Poskytujeme plnú servisnú podporu vrátane predaja náhradných dielov na všetky vozidlá FIAT 500e ktoré predávame.

V zmysle platnej legislatívy nie je možné poskytnúť dotácie na vozidlá, ktoré neboli predané na území SR ako nové. Avšak cena našich vozidiel je aj bez nej veľmi atraktívna.

Áno. Spolupracujeme s renomovanými leasingovými spoločnosťami, ktoré ponúkajú prefinancovanie týchto vozidiel formou leasingu. Radi vám poradíme a pomôžeme s vybavením leasingu.

Samozrejme. Dohodnite si s nami skúšobnú jazdu na tel. +421 905 284 782

Áno. Pomôžeme vám pri sprostredkovaní havarijnej poistky, poskytovanej poprednými poisťovacími spoločnosťami.

Všetky naše autá sú predávané s platnou STK. Ďalšie kontroly sú potrebné v časových intervaloch v zmysle platnej legislatívy SR, rovnako ako pri ostatných vozidlách. Emisnú kontrolu vôbec nepotrebujete.